Su ürünleri üretim kontrolünde özgürlük ve esneklik!

Verimli, akıllı ve kullanımı kolay.

Bulut tabanlı sistem…

  • Üretiminizi kontrol edin.
  • Gelişmiş yemleme seçeneklerini kullanın.
  • Düşük maliyetle sisteminizi oluşturun.
  • Tam izlenebilirlik sağlayın.
  • Görsel kullanım ve grafik raporlama seçenekleriyle kolay anlaşılır bir yapıya sahip olun.

Su ürünleri üretim kontrolü için kendisini ödeyecek uygun maliyetli bir çözüm!

Gerçek zamanlı olarak üretiminizi sürekli olarak ölçen ve izleyen, en son teknolojiye sahip, kullanımı kolay bir sistemle işinizi kontrol edin.

Proaktif olun, düşük performansı bir sorun haline gelmeden önce belirleyin.

Üretim yönetimini, verimliliği ve görünürlüğünü geliştirin.

 

Deneyimli bir ekip tarafından üretilmiştir…

AquaTracker, su ürünleri yetiştiriciliği için bilgi teknolojisinde 20 yılı aşkın deneyimi olan aquaManager ekibi tarafından geliştirilen en yeni yazılımdır. Dünyanın önde gelen balık çiftçiliği işletmeleriyle çalışmanın sağladığı tüm değerli bilgileri kapsar.

Kolay kullanım…

Araziden doğru veri toplamak, evrak işlerini ortadan kaldırmak ve yönetim çabalarını azaltmak için cep telefonlarını ve tabletleri kullanın. Cazip, kullanıcı dostu ve kullanımı kolay uygulamalar kullanarak yemleme, mortalite, su kalite parametreleri ve diğer yararlı bilgileri doğrudan arazide kaydedin. Veri kalitesini geliştirin ve şirketinizin üretkenliğini ve verimliliğini artırın.

 

Gerçek zamanlı kontrol…

retiminizi eş zamanlı olarak ölçün ve takip edin, neler olduğunu, neden olduğunu anlayın. Balığınızın yediğini veya yemediğini, mortalitenin yüksek olup olmadığını, balığın davranışının nasıl olduğunu, su sıcaklığını, oksijen seviyesini ve deponuzdaki yemi bilin. Bir şey ters giderse derhal haberdar olun.

 

Her yerden erişin…

Üretiminiz cebinizdedir. Gittiğiniz herhangi bir yerden, masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet veya cep telefonu gibi herhangi bir cihazı kullanarak gerçek zamanlı, güncellenmiş bilgiye erişebilirsiniz. Her zaman, her yerde değerli bilgiler edinin, hızlıca daha bilinçli kararlar alın, bulunduğunuz yere bakılmaksızın üretim gerçeği ile temas halinde kalın. Bunların hepsine sadece bir web tarayıcısı veya cep telefonunuzla sahip olabilirsiniz!

 

Tam izlenebilirlik…

Her batchteki balık için hangi yem veya yem tiplerinin kullanıldığını bilin, ilaç kullanımını takip edin, müşteri isteklerine hızlı ve doğru yanıt verin, standartlara uyun. Balıkları yavru girişinden hasata kadar takip edin.

 

Düşük fiyat…

AquaTracker’a abone olmak, üretiminizi yönetmenin en esnek ve düşük maliyetli yoludur. Ön ödeme yoktur, yalnızca aquaTracker’ın sizin için uygun olduğu süre boyunca ve kullandıkça ödersiniz. Ödeme planlarımız tam özellikli ve uygun fiyatlı olup, ayda sadece 40€’dan başlamaktadır. Yatırımın geri dönüşü ise hemen!

 

Verilerinize değer katın…

Verilerinizin sorunlarını veya eğilimlerini, düşük performansın nedenlerini ve iyileştirme alanlarını belirlemenize yardımcı olacak güçlü raporlar ve çarpıcı görselleştirmeler yapın. AquaTracker, üretim ve performans verilerini iletişim kurmak için tamamen yeni yollar açıyor ve şirketteki herkesin aynı dili konuşmasına izin veriyor!

 

Hemen Başlayın…

Bir SaaS çözümü olarak, tesisinizde veya başka herhangi bir altyapıda yerleşik bir sunucu sağlamanız gerekmez. Sadece bir tarayıcıya ve bir İnternet bağlantınıza ihtiyacınız var. Hemen başlayın ve başlayınca birkaç gün içinde aquaTracker’ın avantajlarından yararlanın.